Lauku romantika pilsētas centrā

Kalējs nopirka māju no vecas dāmas ar visdīvaināko uzvārdu, kādu vien viņš jelkad bija dzirdējis – Armisdalis.
Iela toreiz saucās Padomju robežsargu vārdā. Atmodas laikā iela atguva savu seno nosaukumu – Kalēju iela, bet mājai ar 8. numuru vairs nebija jābaidās, ka to nojauks kā graustu. Tā bija atradusi saimnieku, kas prot saskatīt senatnes vērtības. Kalējs zināja, ka cilvēks labi jūtas tur, kur valda miers un apkārt ir ar mīlestību darinātas lietas.
Kalējs āmuru tagad cilā vairs tikai retumis, bet lakta vēljoprojām pagalmā stāv goda vietā. Kalēja veikums gan redzams ik uz soļa – te kalts svečturis, te krāsns piederumi, nu galu galā – visu māju taču Kalējs atjaunojis pats savām rokām! Bet Kalēja sieva audzē visgaršīgākos un smaržīgākos tomātus Liepājā! Neticiet? Atbrauciet un pagaršojiet! Ja gadīsieties Kalēja mājā augustā, Jūs uzcienās ar brīnumsaldām pašaudzētām vīnogām.

“Kalēja māja” atrodas klusā Vecliepājas ieliņā ½ km no jūras. Tā būvēta 1892. gadā. Apartamenti izveidoti mansardā, saglabājot senatnes pamatīgumu un rāmumu. Dabiskais koks un zāļu tēju smarža, lina palagi un “Kalēja mājas” dārzā audzēti augļi un dārzeņi atsauks Jums atmiņā bērnībā laukos bezrūpībā pavadītās dienas. 

Viss Jūsu priekam un atpūtai - pilsētas centrs, pludmale, Jūrmalas parks, Pētertirgus - atrodas rokas stiepiena attālumā. 

Senatnīgā stilā iekārtotus trīs istabu apartamentus ar WC, dušu un virtuvi, kur pašiem saimniekot.

“Kalēja mājas” pagalmā iespējams novietot automašīnu vai velosipēdus. Piedāvājam ekskursijas pa Liepāju un apkārtni. Saimnieki runā latviešu, vācu, angļu un krievu valodās. 

Apskatīt telpu plānus

Cena par nakšņošanu 
1 personai Ls 15 
2 personām Ls 25 
3 personām un vairāk Ls 10 no cilvēka 


Katra septītā diena par velti!!!
Bērniem līdz 6 gadiem par velti!
Bērniem no 6 līdz 14 gadiem 50 % atlaide!

Gaidīsim Jūs ciemos! 

Kalēju iela 8,
Liepāja LV-3401,
Latvija, tel. 26488200,
e-pasts: kalejamaja@inbox.lv